Teşekkürler

Teşekkürler

TEŞEKKÜRLER…

Şalpazarı ilçesi Geyikli Mahallesi -Sisdağı Yaylası üzerinde bulunan kimliği belirsiz kişiler Şehit Murat Göce ‘nin ve Şehit Fatih Tolga Özer ismi yazılı  tabela kendilerine hedef tahtası yapmış Geyikli derneğimiz Basın Danışmanı osman Karagöz Şalpazarı Sisdağı Gündem haber sitesinde  bu ayıbı gündeme taşımıştı.

Şalpazarı İlçesinde utandıran görüntü diye Gündeme taşıdığımız haberimize Şalpazarı Belediyesi ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi haberimize kulak vererek Şehit Murat Göce ve Şehit Fatih Tolga Özer isminin yazılı olduğu tabelaları yenilerek eskisiyle değiştirdiler.

1998 yılında Şırnak’ta PKK’lı hainler tarafından şehit edilen,Fatih Tolga Özer ve Murat Göce’nin adının verildiği fidanlığın levhası, bazı kendini bilmezler tarafından hedef tahtası haline getirilmişti. Şırnak ili Gabar Dağı, Mağara Ağzı Mevkiinde 23 Ocak 1998 tarihinde hain PKK’lılar tarafından şehit edilen Murat Göce’nin ve Tunceli’de 1998 yılında şehit edilen Fatih Tolga Özer adı yaşasın diye Sis Dağı üzerinde yapılan bir fidanlığı verildi. Dönemin Geyikli Belediyesi tarafından 2000 yılında yaptırılan fidanlığa asılan tabela aradan geçen 18 yılda bazı kendini bilmezler tarafından hedef tahtası haline getirilmişti.. Silahları ile tabelaya ateş açan ve  her yerinde delik açan kendini bilmez magandaların, bu ayıbı görerek yetkililerden yardım istemiştik.  Tabelanın bir an önce yenisiyle değiştirilmesi gerektiğine dikkat çekmiştik. Öncelikle bu sesimize kulak vererek tabelaların değiştirilmesinde destek olan Şalpazarı Belediyesi ve Trabzon Büyükşehir Belediyesine Teşekkür ederiz.

Umarız böyle bir olayla birdaha karşılaşmayız…

Copyrigt © 2017 Geyikli Beldesi Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği ®
Bu site alemdarhost.com sunucularında barındırılmaktadır